Przyjęcia okolicznościowe

Tesoro i Skarbiec to idealne miejsce na świętowanie ważnych dla Was wydarzeń. W wyjątkowy sposób organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, jubileusze i inne ważne dla Was okazje. Zarówno w formie kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów.

Wyjątkowość naszego miejsca na kulinarnej mapie Śląska gwarantują wysokiej jakości potrawy w oryginalnej i eleganckiej odsłonie, piękne i bogate w historię i dobry gust wnętrza oraz niepowtarzalny widok na Tarnogórski Rynek.

Podchodzimy do każdej Waszej uroczystości indywidualnie, pozostajemy w stałym kontakcie i staramy się spełnić wszystkie Wasze życzenia. Istnieje możliwość wynajęcia jednego lub kilku poziomów restauracji na wyłączność. W przypadku spotkań na 1. piętrze do Waszej dyspozycji jest wygodna winda, która zapewnia nieograniczony dostęp do lokalu dla wszystkich.

Oferujemy do waszej dyspozycji:

4 sale przeznaczone na ok. 160 Gości (więcej w formie bankietowej), w tym zamykaną Salę Gabinetową zapewniającą możliwość odbycia spotkań z dala od restauracyjnego gwaru pozostałej części obiektu.

Profesjonalny Zespół Kelnerski do Państwa dyspozycji, gwarantujący najwyższej jakości obsługę i Państwa komfort.

Wysokiej jakości potrawy podane w reprezentacyjny cieszący nie tylko podniebienie ale i oczy sposób.

Indywidualnie dobrane menu, pomoc w doborze oprawy wizualnej i muzycznej Państwa wydarzenia oraz sprostanie Państwa dodatkowym potrzebom.

Będzie nam przemiło zorganizować razem z Państwem ważne dla Was wydarzenia i dołożymy wszelkich starań by były one dla Was wyjątkowe.

Wesela

Jeśli marzycie o weselu w samym centrum miasta i celebracji tego ważnego Dnia w pięknym wnętrzach i niepowtarzalnym widokiem na tarnogórski Rynek, Restauracja Skarbiec wychodzi naprzeciw Waszym marzeniom.

Gwarantujemy najwyższej jakości dania, profesjonalną obsługę kelnerską oraz wsparcie naszej kadry menedżerskiej w pomocy organizacji Waszego wesela. Dekoracja sali, oprawa muzyczna, animacja najmłodszych gości – służymy pomocą w tych i wielu innych aspektach uroczystości weselnej, tak aby głowy Państwa Młodych mogły skoncentrować się na tym, co w tym dniu najważniejsze.

Chrzciny, komunie i uroczystości z dziećmi

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji takich uroczystości, gdzie to Wasi podopieczni są w roli głównej. Zapewniamy profesjonalną obsługę i komfort, tak ważny szczególnie, gdy bohaterami i Gośćmi wydarzenia są nasze pociechy.

Poziom z parterem oferuje mini małpi gaj – naszą pełną atrakcji bawilandię, która pozwala zapewnić najmłodszym ciekawie spędzony w trakcie przebiegu Waszej uroczystości. W połączeniu ze sprawdzonymi daniami specjalnie przygotowywanymi z myślą o najmłodszych sprawiają, że pobyt w restauracji jest dla nich fantastycznym czasem pełnym radości i atrakcji. Oferujemy również udogodnienia higieniczne (atestowany przewijak i dostęp do podstawowych artykułów higienicznych), krzesełka dla dzieci czy małe zabawki do animacji przy stole. To wszystko by Wasza pociecha i Jej Goście czuli się w tym dniu wyjątkowo i komfortowo.

Bankiety

Z klasą i pełnym profesjonalizmem możemy zorganizować Państwa uroczystość w wystawnej formie bankietowej. Zarówno w restauracji jak i wskazanej przez Państwa lokalizacji.

Zaufało nam już wiele instytucji oraz osób prywatnych z całego regionu województwa śląskiego aby właśnie w takiej formie podkreślić ważne dla nich wydarzenia.

Rezerwacja

Zarezerwuj stolik

Zarezerwuj miejsce na uroczystość